Wiadomości

Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego przyśpiewka zbyt zwyczajna na finał konkursu Eurowizji!

Nasza ojczyzna najczęściej nie porywała sympatyków muzyki w okresie turnieju Eurowizji i powinniśmy być tego świadomym. Na ogół Polski najpotężniejszym osiągnięciem jest zakwalifikowanie się do konkursowego finału, w którym zajmowaliśmy końcowe pozycje. W zeszłym roku Eurowizję przełożono, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która zatrzymała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz też cały świat. W tej edycji ambasadorem naszego narodu w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski, który miał chęć zachwycić wielbicieli dobrej muzyki piosnką o tytule "The Ride". Mnóstwo ekspertów nie było zachwyconych z wyboru wysłannika naszego narodu, lecz w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Niestety byliśmy zmuszeni ponownie rozstać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji reprezentował nas Rafał Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował europejskich telewidzów i z tego powodu odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Polscy widzowie na pewno są już naprawdę zblazowani tego typu wynikiem. Trzeba podkreślić, że "The Ride" a więc piosenka prezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc kiepska. W tej przyśpiewce nie ma niczego efektownego, co by mogło wprawić w zachwycenie fanów dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei odsłona konkursu europejskiej piosenki, podczas którego przedstawiciel Polski nie ma możliwości dostać się do finałowej fazy. Od dawna wybieranie reprezentantów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i z pełnym przekonaniem możemy zauważyć. Dobrze więc pokładać nadzieję w tym, że w następnych latach nasz kraj będzie mógł wejść do finałowej batalii o zwycięstwo w zawodach Eurowizji. Naprawdę istotne w takiej sytuacji jest to, aby wyselekcjonować najbardziej utalentowanego artystę, który zdoła zachwycić europejską publiczność. W przeciwnym razie kolejny raz nie będziemy mieć szans do występu finałowego w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz