Sport

Paru reprezentantów odepchniętych od drużyny narodowej! Trener Sousa Paulo podał do mediów w tym tygodniu kadrę reprezentacji naszego narodu na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

Sporo młodych zawodników, których celem są występy profesjonalne w nożną piłkę marzy o przedstawieniu się w rozgrywkach. Nie ma wątpliwości co do tego, że nożna piłka to w obecnej chwili najbardziej popularna dyscyplina sportu na Starym Kontynencie. Zawodnicy od wczesnych lat trenują po to, by w przyszłości grać spotkania na najsławniejszych murawach do futbolu. ścieżka do zostania graczem nie należy do prostych i żąda ogromnej liczby poświęceń i warto jednakże mieć świadomość tego. Między innymi dlatego chłopcy, którym się udało budzą zazwyczaj uprzedzenie oraz tym samym uznanie w gronie swoich znajomych. 24 drużyny wezmą udział w europejskich mistrzostwach, które rozpoczną się w połowie przyszłego miesiąca. Dowodzi bez cienia wątpliwości to, iż na fanów nożnej piłki czekają podwyższone przeżycia. Turniej Mistrzostw Europy grany będzie przez miesiąc czasu, a więc bez cienia wątpliwości staniemy się świadkami sporej liczby trafień oraz pojedynków futbolu. W tym poście natomiast mamy ochotę się skoncentrować na kadrze naszego narodu, gdyż trener Sousa zaprezentował kadrę na turniej Euro 2020.

Prezentowanie listy piłkarzy na dużej rangi turnieje jak na przykład światowe mistrzostwa oraz Euro od wielu lat potrafi obudzić pośród fanów futbolu oraz sportowych publicystów bardzo duże doświadczenie w naszym kraju. Zazwyczaj się przytrafiały w sytuacji jak ta sensacje, które nie wszystkim przypadły do gustu. Identycznie było w przypadku tych powołań. Z całą pewnością dużym zaskoczeniem, w chwili gdy selekcjoner Sousa podał do opinii publicznej listę zawodników był brak w drużynie narodowej Grosickiego Kamila, który przez parę lat stanowił potęgę naszej reprezentacji. Od bardzo dawna zawodnik West Bromwich Albion nie występuje systematycznie i to jest głównym powodem tego, iż trener Sousa Paulo nie chciał powołać go do drużyny narodowej drużyny piłkarskiej na czempionat europejski. W praktyce powołaliśmy fantastyczną narodową kadrę, która może rywalizować o satysfakcjonujący rezultat na Starego Kontynentu Mistrzostwach. W takim razie pozostaje nam czekać na pierwszy pojedynek rozgrywek, gdzie drużyna Polski walczyć będzie ze Słowaków reprezentacją.

Zostaw komentarz