Sport

Remisowy rezultat na stadionie Manchesteru. Świetny mecz dla zespołu z Mediolanu

Piłka nożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dyscyplin sportowych na ziemi i to niezaprzeczalny fakt. Prawie że codziennie przed ekranami siada dużo miłośników, którzy mają chęć spoglądać na swoich piłkarzy na boisku. I właśnie dlatego powstały różnego typu turnieje, które gromadzą najwybitniejsze kluby z Europy. Na tę chwilę najbardziej elitarnymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To w nich możemy oglądać najlepsze ekipy europejskie minionego sezonu. Została stworzona jednak także Liga Europy, gdzie toczą między sobą pojedynki nieco gorsze drużyny. To nie znaczy to jednak, iż Liga Europejska jest niedobór emocji. Grane w tej lidze spotkania często są naprawdę emocjonujące i mamy szansę by zobaczyć ogromną ilość trafień. W dzisiejszym poście mamy zamiar się skupić na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa zespoły, które w poprzednich latach odnosiły triumfy w Europie, a obecnie koncentrują się nad przywróceniem własnej potęgi.

Zdaniem wielu znawców to jest jedna z najciekawszych par 1/8 finału rozgrywek Europa League. Bolesnym minusem tego starcia jest to, że fani nie mają opcji obejrzeć go na żywo z krzesełek stadionowych. O wiele lepiej to starcie zaczęli piłkarze Milanu. Manchester mizernie zaczął to spotkanie i ekipa z Mediolanu miała ochotę szybko wykorzystać ten fakt. AC Milan w trakcie kwadransa strzelił do siatki dwukrotnie. Te gole nie były jednak zaakceptowane. Dwa razy gole graczy AC Milan były unieważniane przez arbitra tego meczu. W premierowej połowie fani przed odbiornikami nie doczekali się goli. Dużo emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Kolejna połowa dużo pozytywniej zaczęła się dla Manchesteru United. Kolejny raz swoją świetną predyspozycję zaprezentował Fernandes Bruno. Świetnie zagrał piłkę do Diallo Amada, a on bez większego kłopotu wstrzelił futbolówkę do siatki Milanu. Zanosiło się na to, że zawodnicy gospodarzy dowiozą prowadzenie do ostatnich minut pojedynku, lecz AC Milan dał radę strzelić na remis w ostatnich minutach. Wyrównujące trafienie strzelił Kjaer Simon i mecz skończył się remisem 1:1.