Wiadomości

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym zrobiło się niebywale głośno i nadal jest to jeden z czołowych tematów wśród różnych mediów. To był 1 wspólny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są bardziej po stronie królowej Elżbiety II a także reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie media , że w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją szansę. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła również sprawę tego, iż książe nie dojrzał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się generowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę profesjonalistów omawiających w mediach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym były sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah brak obiektywizmu a z kolei Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz księżną Meghan zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio bez mała milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Ze względu na emocjonujące rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz