W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to z pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, które zgromadza przed telewizorami dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku pojawia się gościnnie kilka rozpoznawalnych w świecie mody figur, jak chociażby rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, a także światowej sławy fotografowie.

Tym razem w szranki staje 14 uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w złotym kolorze jury przyznaje tej osobie, która ich zdaniem rzeczywiście może nadawać się do roli modelki lub modela, dzięki czemu taki uczestnik na wstępie dostaje się do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to ocena internautów, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program?

Program daje możliwości rozwoju oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co sezon zgłasza się całkiem sporo kandydatów. W każdym odcinku uczestnicy mają do wykonania różnorodne zadania, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli a do tego sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie poznamy, który z nich okaże się być dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O ten tytuł konkuruje dużo interesujących uczestników, dlatego bez wątpienia warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz